Украина, 58002, г. Черновцы, ул. Школьная, 1
+38 (0372) 51-78-75, +38 (050) 434-15-20, +38 (067) 373-62-60
  • Сайтдля туристов
  • Сайтдля агенств
Курс валют
  • 23.10.2019
  • 1 USD = 26,04 UAH
  • 1 EUR = 28,85 UAH

Міфи Трансільванії

Брашов
  • Тур из Черновцов

  • с 24.08.19 по 25.08.19Продолжительность тура: 2 дней
  • 90 EURЗаказать

Автобусний тур до Румунії з Чернівців без нічних переїздів!

Стоп продажів. Група набрана!

 

 Маршрут: Чернівці - Сучава - Сігішоара - Брашов - Сіная - Чернівці

 

Запрошуємо Вас відкрити для себе таємничу і легендарну Румунію. Для багатьох це країна, де колись жив страшний граф Дракула, який, безсумнівно, привернув потік туристів з кінця 19 століття, після виходу у світ книги Брема Стокера. Ім'я «Граф Дракула» було запозичено у людини, яка реально жила - Влада Цепеша. Цепеш був сумнозвісним румунським князем у XV столітті. Він також був відомий під ім'ям Влад III Дракул (тобто син дракона). Але літературний персонаж і історичний граф змішалися в наших головах. А подорож до Румунії дозволить нам відкрити всі таємниці про цього легендарного героя, відокремити правду від вигадки, і поглянути на Румунію, як на дивовижний гостинний край, що живе не лише легендами про графа. Ми відвідаємо центральну частину Румунії – Трансільванію, яка  вабить численними замками й середньовічними містами, а крім того такими об'єктами, як Монастир Івана Сучавського. Ми побуваємо в "Перлині Трансільванії" - місті Сігішоара (батьківщина графа Дракули) , місті  Брашов (Румунський Зальцбург), Сіная та Сучава. Подорож по Румунії доставить нам багато приємних і мальовничих картин, адже 55% гір Карпат знаходяться на території країни. Цей тур рекомендований любителям гірських пейзажів, середньовічної історії та архітектури. Якщо ви віддаєте перевагу «Не заїждженим» маршрутам екскурсій, вас не бентежить не завжди гарна якість доріг, зате дуже гостинний сервіс, традиційна кухня та бюджетна подорож, то це ваша країна і це ваш тур! Ви полюбите Румунію, і вже під час поїздки будете мріяти, щоб повернутися сюди знову!

 

Програма туру:

День 1: Ранковий виїзд з Чернівців о 05:00

 Переїзд в місто Сучава, тут Ви відвідаєте Монастир Івана Сучавського - покровителя торгівлі. Монастир має давню історію, розписаний всередині та зовні старовинними фресками, які від давнини втратили колишню яскравість, але збереглися до наших днів. У монастирі зберігаються мощі Івана Сучавського і бажаючі зможуть схилитися перед ними.

 

  

 

Далі переїзд в монастир - Воронець (у вартості туру). Він знаходиться під охороною ЮНЕСКО і відомий в першу чергу однією зі своїх фресок - зображенням Страшного суду на західній стіні храму. Вас вразять дивовижні кольори та оформлення храму. Після закінчення екскурсії до Ваших послуг невеликий сувенірний ринок.

Далі переїзд в "Перлину Трансільванії" - місто Сігішоара. Тут народився Влад Дракула, майбутній військовий губернатор Трансільванії та воєвода Валахії. Вулички цього старовинного міста-фортеці практично не змінилися з часів дитинства нашого героя.
У будинку, де народився Дракула, сьогодні відкритий ресторан, де бажаючі можуть спробувати кухню Дракули. Символом міста є вежа з годинником, в стінах якої відкрито музей історії Сігішоари, а з балкона вежі відкривається чудовий краєвид на місто і околиці.

 

  

 

День 2: Сніданок

Короткий переїзд в Брашов. Оглядова екскурсія. Місто Брашов часто називають румунським Зальцбургом. Ви побачите середньовічний саксонське місто. Готичні квартали старого міста справляють сильне враження. Особливе місце серед пам'яток культури займає знаменита Чорна церква - найбільший храм в просторі між Віднем і Стамбулом. Тут влаштовують органні концерти. Також ви побачите вузьку вулицю в Румунії - вулиця нитки. Після насиченого дня Вас очікує ночівля в готелі   серед мальовничих румунських Карпат на одному з кращих гірськолижних курортів країни - Пояна Брашов. Бажаючі зможуть повечеряти в ресторані готелю.

 

 Переїзд в неприступний і зловісний замок «Графа Дракули» (вх. Квиток 10 € \ 4 €). Серпантини сходів, лабіринти підземних ходів, дивовижна колекція зброї й мисливських трофеїв ... Страшна казка про графа Дракулу була відзнята саме тут ... Іноді хочеться вірити в казку, навіть коли вона дуже страшна ... По-перше, з нами буде гід, а по-друге, всім відомо, що всі казки повинні закінчитися красиво! Замок оточують дуже милі сувенірні крамнички, де можна придбати подарунки. Всіх бажаючих запрошує «Кімната страху» - моторошне захоплююче видовище ...

 

  

 

Переїзд в Сіная. Екскурсія по літній резиденції королівської сім'ї Румунії, відвідування одного із найбільш самобутніх музеїв Європи - Замку "Пелеш" (вх. Квитки 8 € \ 3 €), шедевр архітектури та мистецтва. Тут можна побачити, як кристали Мурано ніжно виблискують у витончених люстрах, як німецькі вітражі плавно переходять в стіни з іспанської шкіри, як фарфор і слонова кістка найтоншої роботи створюють розмаїття стилів і підкреслюють багатство смаку ...

Вільний час.

 

  

Повернення до Чернівців.

Перетин кордону. Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону) у Чернівці - (23:00-24:00)

До нових зустрічей!

 

У вартість включено:

• автобусне обслуговування по маршруту;

• Проживання в готелі на базі сніданків;

• 5 екскурсій зазначених у програмі;

• послуги ліцензійних гідів по всьому маршруту;

• супровід керівника групи;

• медичне страхування.

 

У вартість не включено:

• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;

• проїзд в громадському транспорті;

• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).

 

Вартість туру - 90€

При замовленні 2 + 1: дитина до 12 років - 80

 

Відповідальний менеджер: Дмитро

europe@dm-tour.com.ua