Украина, 58002, г. Черновцы, ул. Школьная, 1
+38 (0372) 51-78-75, +38 (050) 434-15-20, +38 (067) 373-62-60
 • Сайтдля туристов
 • Сайтдля агенств
Курс валют
 • 22.04.2019
 • 1 USD = 28,05 UAH
 • 1 EUR = 31,35 UAH

Тур по монастирям Румунії

Мамая
 • Спецпредложение!

  Тур из Черновцов

 • с 18.05.19 по 18.05.19Продолжительность тура: 1 дней
 • 755 UAHЗаказать

Маршрут: Чернівці – Радівці – Марджиня – Сучевіца – Ватра-Молдовіцей – Воронец – Сучава – Чернівці

 

Пропонуємо вашій увазі тур в якому зібрані найбільш цікаві і гарні монастирі в Південній Буковині. Румунію можна рахувати країною церков і монастирів. В кожному місті або селі зустрічаються святі місця, куди віруючі приходять помолитися. На протязі тура ви зможете ознайомитись з великою частиною історії Румунії та її правителів побачити невимовно гарні розписні храми, оборонні споруди. Проникнутись колоритом буковинського краю, дізнатись про унікальне досягнення румунських гончарів і ще багато цікавого.

Запрошуємо Вас в цю захоплюючу подорож разом з нами!

 

Програма туру:

День 1: Виїзд з Чернівців о 5:30 ранку переїзд в місто Радівці.

Прибуття в Радівці о 9:00 ранку. Місто Радівці знаходиться в Південній Буковині на річці Теплиця, славиться своїми чудовими храмами різних віросповідань. Пропонуємо вам відвідати один з них Монастир Богдана – це православний чоловічий монастир. Церков Св. Миколая є першою релігійною будівлею з каменю в Молдові, яка збереглася в своєму первісному вигляді, незмінним по сьогоднішній день. Монастир був збудований Богданом I Молдовії приблизно в 1360 році. Тут поховані всі правителі Молдовії. Ансамбль монастиря Богдана був включений в список історичних пам’яток Сучавського повіту в 2015 році.

Переїзд у монастир ПутнаМонастир Путна є один з головних символів православ'я в Румунії. Заснований легендарним Стефаном чел Маре, для румунів ця місцевість не просто місце для паломництва, а щось більше - справжній символ святості, за воротами якого паломників чекає дорога в Горній Єрусалим.

Далі переїзд в село Марджиня – це комуна в окрузі Сучава. Єдине село комуни також є важливим туристичним центром, розташованим на перетині основних туристичних маршрутів в Буковині. Виготовлення чорної кераміки займає особливе місце у жителів цього села і має старі традиції. Вироблена тут кераміка має чорний колір в результаті випалення. Гончарі Марджиня вважають виготовлення чорної кераміки своїм унікальним світовим досягненням. Історики визначають, що вже 1500 років тому тут виникло гончарне ремесло. Цей древній вид народного мистецтва народився в Марджиня не випадково, а завдяки тому, що географічне положення села оточене лісами і розкинулося вздовж річки Сучевіца, де чудова за своїми технологічними властивостями глина, як ніде, придатна для виготовлення кераміки - були основними умовами для розвитку цього мистецтва .

Далі ми відвідаємо монастир Сучевіца . Монастир Сучевіца розташований в Буковині, на північному сході Румунії. Цей діючий православний монастир - один з восьми, включених до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Сучевіца була заснована в 1585-му році румунськими князями Єремією Мовілем і Симоном Мовілем. З боку монастир нагадує скоріше військовий форт, ніж культову будівлю - з усіх чотирьох сторін комплекс оточений потужними стінами, висотою в шість метрів і шириною три метри, а по кутах розташовані оборонні вежі. Парафіяльна церква Сучевіца прикрашена стародавнім розписом, характерним для багатьох церков цього регіону Румунії. Фрески покривають будівлю як всередині, так і зовні, ілюструючи найвідоміші сценки зі Старого та Нового заповітів.

Потім переїзд в монастир Ватра Молдовіца. Монастир Молдовіца - це жіночий православний монастир, розташований в селищі Ватра Молдовіца в Південній Буковині. Монастир був заснований в 1532 році Петру Рареша в якості захисного зміцнення від Османської армії. Монастир славиться своїми настінними фресками, для яких характерне переважання жовтого і синього кольорів. Сюжети стінних розписів ілюструють сцени з біблійних сказань, а також історичні події, зокрема - взяття Константинополя.

Далі переїзд в монастир Воронець. Вранці, діючий жіночий монастир. З 1993 року монастир Воронець занесли до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Монастир відомий своїм кафоліконом - церквою Георгія Переможця. Стіни цього унікального храму розписані старовинними фресками шістнадцятого століття, причому як всередині, так і зовні. Монастир Воронець заснований в 1488 році князем Стефаном Великим, а його центральний храм був побудований в рекордні терміни - менше, ніж за чотири місяці. На згадку про цю подію зберігся відповідний напис над входом.

Далі переїзд до Сучави. У цьому місті розташованому на березі річки ви зможете прогулятися і насолодитися чудовим ландшафтом. Сучава вважається одним з найдавніших, значних архітектурних міст Румунії. Свого часу комуністична влада намагалися перетворити Сучаву в промисловий центр, тому тут велика кількість індустріальних підприємств. Незважаючи на збережені підприємства з виробництва текстилю, скла, інтерес з боку туристів не слабшає.

У Сучаві ми відвідаємо монастир святого Іоанна Нового Сучавського - це православний монастир в Буковині. Собор монастиря є одним з семи храмів, включених до Списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО в числі «Розписаних церков Північної Молдови». Він був освячений митрополитом Феоктистом. До другої половини XVII століття монастир святого Іоанна Нового був резиденцією митрополита Молдови. Церква використовувалася в якості кафедрального собору, маючи необхідний простір для проведення церемоній, на яких були присутні господарські вельможі. Вона відрізняється від інших церков, заснованих господарями, відсутністю усипальниці.

Так само у вас буде можливість побачити Тронну фортецю в Сучаві - це старовинна фортеця XIV століття, розташована на території сучасної Румунії в місті Сучава яка була місцем коронації молдавських господарів. Фортеця була побудована в кінці XIV століття молдавським господарем Петром I Мушатом. Вона стала частиною укріплень, які сторіччя будували в Молдові для захисту від османського нашестя. Тронна фортеця стала так називатися, через те, що була місцем коронації молдавських господарів. Фортеця була включена в список історичних пам'яток округу Сучави в 2004 році.

 

   

 

У вартість включено:

 • автобусне обслуговування по маршруту;
 • послуги ліцензійних гідів по всьому маршруту;
 • супровід керівника групи;
 • медична страховка.

 

У вартість не включено:

 • вхідні квитки в екскурсійні об'єкти: дорослі 30 лей/діти 20 лей
 • Монастир Богдана
 • Монастир Путна 
 • Монастир Сучевіца 
 • Монастир Ватра Молдовіца 
 • Монастир Воронець 
 • особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).

 

Вартість туру:

Дорослі – 755 грн

Діти до 12 років – 695 грн

 

Ведущий менеджер: Дмитрий

europe@dm-tour.com.ua