Украина, 58002, г. Черновцы, ул. Школьная, 1
+38 (0372) 51-78-75, +38 (050) 434-15-20, +38 (067) 373-62-60
  • Сайтдля туристов
  • Сайтдля агенств
Курс валют
  • 19.11.2017
  • 1 USD = 27,00 UAH
  • 1 EUR = 31,70 UAH

Новости

Главная / Новости / «DM-тур сервіс» отримав золото рейтингу серед підприємств України
24 декабря 2016

«DM-тур сервіс» отримав золото рейтингу серед підприємств України

Нагорода – це завжди визнання, свідчення працелюбності та результативності. Нещодавно Союзом національних бізнес-рейтингів (Україна, Казахстан, Білорусь, Азербайджан, Грузія, Вірменія, Узбекистан) після проведення фінансово-економічного аналізу було обрано лідерів України серед підприємств у номінації «Прибутковість всіх активів». Золоту нагороду отримав чернівецький туристичний оператор «DM-тур сервіс».

  

Шістнадцятого грудня в концерт-холі «Bel etage» у Києві відбулася урочиста церемонія нагородження. Завдяки плідній роботі та досягненню високих результатів туроператору присвоєно статус «Лідер галузі – 2016».

     

     

Також відзнаку «Спеціаліст року» вдалося отримати відразу двом працівницям «DM-тур сервісу» – Альоні Марко та Інні Цукановій. Отже, здобуто подвійну перемогу, а відтак більш цінну та приємну.

  

 

Трішки детальніше про організацію, її діяльність та вигідні пропозиції для клієнтів розповів генеральний директор Дмитро Зак.

 

– Фірма працює з 2010 року. Ми розпочали діяльність, ще бувши туристичним агентством. З 2012 року «DM-тур сервіс» – туристичний оператор. Працюємо якісно, використовуємо індивідуальний підхід, враховуємо найменші дрібниці для того, щоб подорожі або відпочинки наших клієнтів пройшли цікаво, легко та залишили максимум приємних спогадів. Взаємодіємо з різними країнами. Завітавши в офіс на вулиці Шкільній, 1 (чи на наш сайт – www.dm-tour.com.ua), можна обрати з переліку будь-яку від А до Я. Проте основними напрямами є Болгарія, Ізраїль і Греція. З 2015 року – Албанія. Ніколи не стоїмо на місці, постійно розширюємо список країн. Окрім організації подорожей, надаємо ще й візову підтримку до країн Шенгенської угоди, Канади, Великої Британії, США. «ДМ-тур сервіс» – туристичний оператор по Болгарії. Тобто ми акредитовані в консульстві та співпрацюємо як з окремими туристами, так і з агентствами для відкриття віз до цієї країни. У нас лише надійні партнери, хороші та професійні приймаючі сторони. Зазначу, що слідкуємо за тим, щоб людині було комфортно від моменту звернення до «DM-тур сервісу», вибору пропозиції, проходження митниці до приїзду та й навіть потім. Нашим клієнтам пропонуємо обрати екскурсійний тур, групові чи індивідуальні поїздки на автобусах, власних автомобілях, перельоти. Оздоровчі та спа-програми, гірськолижні мандрівки, відпочинок для дітей, тури Україною тощо. Маємо що запропонувати, а також чим здивувати. Наголошу, що зараз кожен має змогу скористатися послугою раннього бронювання. Це вигідно, бо діють знижки до 40%. Замовляйте омріяну подорож. Ми допоможемо віднайти найбільш підхожі варіанти.

Варто додати, що кожен, хто придбав тур від «ДМ-тур сервісу», отримує клубну карту. Можливості, які матиме власник: знижки (зокрема від партнерів: готельно-ресторанного комплексу «Венеція», медичного центру «Оксфорд Медікал», інтернет-магазину «DM-market.com.ua»), бонуси, унікальні пропозиції, привілеї. Окрім цього, наприкінці березня компанія проводить розіграш призів за номерами клубних карт. Опісля результати оприлюднює на своєму сайті.

Тому не баріться. Вигідні пропозиції чекають саме на вас. Зважаючи на нещодавню перемогу та значний досвід діяльності в туристичній сфері, «DM-тур сервіс» може гарантувати своїм клієнтам надійність та перспективність. Хутчіш поспішайте за своєю порцією неповторних спогадів завдяки персонально підібраним турам!

  

 

Оксана Кравцова

 

 

Еще новости